Результати вступних іспитів

Результати вступних іспитів — 25.07.2017р.

спеціальність  “Сестринська справа” (бакалавр)

основи медсестринства (25.07.17р.) 

особової справи

Прізвище, ім’я та по батькові

абітурієнта

Оцінка

(кількість балів)

1

Білоцька Ірина Ігорівна

7

2

Троцюк Ольга Миколаївна

не з’явився

3

Сергійчук Павліна Василівна

7

4

Полонська Анастасія Олександрівна

8

5

Вербицька Аліна Вікторівна

9

6

Менько Оксана Михайлівна

не з’явився

7

Романюк Діана Василівна

8

8

Пельц Ольга Миколаївна

8

9

Андрусик Оксана Миколаївна

8

10

Недвідь Оксана Миколаївна

6

11

Ясенчук Катерина Володимирівна

8

12

Ткачик Леся Ігорівна

7

13

Клепець Анастасія Юріївна

8

14

Кучерук Інна Леонідівна

7

15

Денисюк Богдана Іванівна

8

16

Самчук Вікторія Миколаївна

8

17

Винарська Альона Анатоліївна

7

18

Віліщук Ольга Василівна

8

19

Бортнік Ірина Петрівна

9

20

Жучик Олександра Олександрівна

9

21

Шляхта Наталія Михайлівна

7

_________________________________________

Результати вступних іспитів — 21.07.2017р.

спеціальність  «Сестринська справа» 4 група

українська мова (21.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

91

Вишневська  Оксана Віталіївна

4

93

Мороз Іванна Олександрівна

6

94

Ланевич Анастасія Валеріївна

4

95

Корнилюк Ірина Олександрівна

4

96

Колб Вікторія Вікторівна

5

98

Оліферчук Анастасія Григорівна

6

99

Тарасюк Іван Юрійович

6

100

Сідун Софія Павлівна

7

102

Голуб Катерина Олегівна

6

спеціальність  «Фармація» 4 група

українська мова (21.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

92

Євтушик Вікторія Валеріївна

не з’явився

93

Случик Вікторія Вячеславівна

4

94

Пшенюк Вікторія Петрівна

6

97

Соловйова Наталія Сергіївна

не з’явився

___________________________________

Результати вступних іспитів — 20.07.2017р.

спеціальність  «Лікувальна справа» 1 група

біологія (20.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1

Кліменчук Ангеліна Андріївна

3

2

Галкіна Оксана Олександрівна

6

3

Сподар Вікторія Михайлівна

3

4

Топчевська Олександра Едуардівна

8

5

Ящук Марія Сергіївна

8

6

Денисевич Дмитро Ярославович

3

7

Мазяр Микита Сергійович

6

8

Кізюк Іванна Сергіївна

3

9

Мельник Олександр Миколайович

4

12

Коваль Аліна Ярославівна

4

13

Шульгач Валентина Олександрівна

3

14

Ткачик Богдан Миколайович

7

15

Євдокімова Вероніка Валентинівна

Не з’явився

16

Семенюк Марія Юріївна

5

17

Меріда Орест Юрійович

6

19

Олексюк Орест Віталійович

3

20

Жданюк Наталія Сергіївна

3

21

Олійник Вікторія Вікторівна

6

22

Оліферук Аліна Сергіївна

3

23

Сенюк Аліна Володимирівна

4

25

Залевська Тетяна Володимирівна

3

26

Близнюк Ірина Анатоліївна

4

28

Пилипчук Вікторія Володимирівна

7

29

Кальченя Василина Сергіївна

4

30

Власюк Наталія Вікторівна

3

спеціальність  «Лікувальна справа» 2 група

українська мова (20.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

33

Сус Емма Миколаївна

Не з’явився

34

Оліферчук Анастасія Григорівна

6

35

Тарасюк Іван Юрійович

6

36

Філонець Андрій Андрійович

6

37

Тарасюк Вікторія Ярославівна

5

38

Гочачко Леонід Ігорович

5

39

Михайлюк Вероніка Андріївна

5

40

Федорчук Юлія Олегівна

6

41

Громик Аліна Вікторівна

7

45

Сушицька Богдана Віталіївна

7

46

Смаль Світлана Віталіївна

8

47

Рихва Соломія Степанівна

7

48

Касянчук Данило Миколайович

6

49

Кузьмич Зоя Юріївна

5

50

Боярчук Дарина Василівна

6

51

Сергійчук Валерія Валентинівна

5

53

Приходько Софія Віталіївна

Не з’явився

55

Новосад Іванна Валеріївна

7

57

Сало Ангеліна Миколаївна

9

58

Самойлова Зоряна Сергіївна

6

59

Водько Євгеній Романович

Не з’явився

спеціальність  «Лікувальна справа» 3 група

біологія (20.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

61

Шевчук Юлія Романівна

7

62

Негель Ольга Валеріївна

6

63

Било Павло Ігорович

7

64

Костанда Назар Федорович

4

65

Винник Анна-Марія Ростиславівна

Не з’явився

66

Бакунець Світлана Сергіївна

5

67

Коток Богдан Миколайович

Не з’явився

69

Ковалець Олена Володимирівна

4

70

Кузнєцова Софія Русланівна

6

72

Чуйкова Лія Андріївна

3

73

Сутулов Андрій Андрійович

4

74

ДемчукДіана Віталіївна

6

75

Лудзяк Соломія Василівна

5

76

Ляшук Анастасія Валеріївна

4

77

Захарчук Христина Миколаївна

4

78

Хом’як Марко Юрійович

7

79

Гемерлінг Богдана Миколаївна

7

81

Процик Катерина Володимирівна

7

82

Мороз Василина Віталіївна

5

83

Шевчук Марія Іванівна

7

84

Афонікова Катерина Сергіївна

3

85

Ушаньова Олександра Сергіївна

5

86

Довганюк Соломія Миколаївна

5

87

Юсипчук Ірина Володимирівна

8

88

Поліщук Ангеліна Валентинівна

4

89

Панасюк Вікторія Романівна

7

90

Кулай Анастасія Олександрівна

2

спеціальність  «Фармація» 3 група

українська мова (20.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

62

Артисюк Юлія Олександрівна

7

63

Муц Олена Ігорівна

4

64

Градиська Ангеліна Ярославівна

5

65

Трибух Анастасія Романівна

5

66

Поручнік Вікторія Вадимівна

5

67

Шуганцева Анна Дмитрівна

4

70

Чернюк Софія Валеріївна

4

71

Бартошик Ангеліна Іванівна

5

72

Бобко Ульяна Юріївна

7

73

Кононова Марина Анатоліївна

8

76

Мирончук Людмила Михайлівна

7

77

Дудка Катерина Анатоліївна

4

78

Штик Зоряна Володимирівна

5

79

Грабаровська Аліна Сергіївна

4

80

Гайдучик Катерина Володимирівна

5

81

Біндас Юлія Сергіївна

4

82

Іпатюк Світлана Валеріївна

6

84

Шліхта Марія Володимирівна

7

85

Супрунець Анастасія Олександрівна

5

86

Головей Іліна Василівна

9

88

Винник Анна-Марія Ростиславівна

3

______________________________________

Результати вступних іспитів — 19.07.2017р.

спеціальність  «Сестринська справа» 3 група

українська мова (19.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

61

Гладич Марія Валеріївна

6

62

Петелька Соломія-Степанія Василівна

6

63

Куденчук Софія Юріївна

5

64

Полюшкевич Ілона Михайлівна

5

65

Гноянець Мирослава Олександрівна

7

66

Сцьольна Віта Василівна

7

68

Кузьмич Іванна Володимирівна

4

69

Костючик Емілія Олегівна

5

71

Котлярчук Карина Олександрівна

6

72

Самусь Катерина Ігорівна

8

73

Чижик Ірина Ярославівна

6

74

Швець Софія Олександрівна

4

76

Кунчикова Катерина Володимирівна

6

77

Загура Ірина Василівна

5

78

Бородчук Наталія Олександрівна

6

79

Рахімова Анастасія Петрівна

6

81

Аврамук Анастасія Сергіївна

5

82

Юмакаєва Вікторія Русланівна

7

84

Дроздович Маша Володимирівна

не з’явився

86

Гречук Надія Василівна

4

87

Шозда Єлизавета Петрівна

6

89

Демидчик Ірина Олександрівна

5

спеціальність  «Лікувальна справа» 4 група

біологія (19.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

91

Бончковський Віктор Миколайович

3

92

Суліковська Ганна Олександрівна

4

93

Чевжик Марія Григорівна

Не зявився

94

Кречик Оксана Анатоліївна

Не зявився

95

Піддубна Ольга Петрівна

4

96

Степанюк Марія Ігорівна

4

97

Пузьо Андрій Миколайович

7

98

Борис Софія Ярославівна

7

99

Малесик Анастасія Павлівна

7

100

Семенчук Вікторія Андріївна

4

102

Хропот Анна Вікторівна

4

103

Павлюк Олександр Миколайович

7

104

Дмитрук Богдан Ігорович

4

105

Скуратов Олександр Андрійович

9

106

Майструк Тетяна Юріївна

2

107

Семенюк Марія Василівна

4

108

Карпук Тетяна Сергіївна

3

109

Зеленко Наталія Андріївна

4

110

Шмиговська Наталія Іванівна

5

111

Мирончук Тетяна Юріївна

4

112

Польчук Анастасія Володимирівна

4

113

Савчук  Інокентія Василівна

4

114

Сіжук Анастасія Василівна

4

116

Кобильчук Анна Олександрівна

4

117

Клямар Альона Русланівна

4

118

Мурава Артем Леонідович

6

119

Грушелевський Мирослав Андрійович

6

спеціальність  «Фармація» 1 група

українська мова (19.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1

Бузінська Дарина Юріївна

7

2

Топчевська Олександра Едуардівна

6

3

Романюк Орися Валеріївна

8

4

Денисевич Дмитро Ярославович

4

6

Русін Назар Ігорович

4

7

Сироватко Анна Вікторівна

6

8

Рожко Юлія Юріївна

8

9

Розмислович Владислава Іванівна

4

12

Тарасюк Маргарита Сергіївна

5

14

Ніщик Світлана Русланівна

8

15

Лавренчук Ніна Анатоліївна

8

16

Солонінко Софія Сергіївна

4

19

Мартинець Аліна Русланівна

7

20

Дудінська Анастасія Романівна

9

21

Мельничук Яна Дмитрівна

8

22

Баган Тетяна Іванівна

4

23

Качанюк Софія Павлівна

7

24

Фурманець Люба Тарасівна

4

26

Пура Олена Степанівна

5

27

Сидорук Ангеліна Михайлівна

5

29

Тимощук Анастасія Богданівна

6

спеціальність  «Фармація» 2 група

хімія (19.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

32

Кузьмич Софія Павлівна

3

33

Царук Христина Петрівна

8

34

Кузьмич Зоя Юріївна

2

35

Репетюк Ольга Володимирівна

3

37

Кушнірчук Тетяна Володимирівна

5

38

Пусяк Юлія Юріївна

4

39

Михайлюк Вероніка Андріївна

4

42

Било Павло Ігорович

5

43

Данилюк Ілля Максимович

7

44

Снитюк Іванна Олександрівна

4

45

Гончарук Софія Іванівна

8

46

Чухрій Анастасія Олексіївна

4

47

Гнатюк Роксолана Сергіївна

7

48

Тананайко Ірина Андріївна

8

49

Ляшук Анастасія Валеріївна

3

50

Захарчук Христина Миколаївна

7

51

Кравчук Катерина Олексіївна

4

52

Іванис Богдана Михайлівна

7

53

Віліщук Катерина Василівна

7

54

Пугач Ангеліна Іванівна

4

55

Відьмук Анна Вікторівна

3

56

Жук Вікторія Сергіївна

4

57

Калашнюк Ірина Анатоліївна

4

58

Кицун Анна Олегівна

8

59

Стецько Вікторія Сергіївна

6

60

Шпаковська Аліна Костянтинівна

5

______________________________________

Результати вступних іспитів — 18.07.2017р.

спеціальність  «Сестринська справа» 1 група

українська мова (18.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1

Кізюк Іванна Сергіївна

6

3

Пелих Вікторія Миколаївна

6

5

Ткачик Богдан Миколайович

4

6

Тарасюк Маргарита Сергіївна

4

7

Вишняк Наталія Вікторівна

7

8

Пугач Катерина Василівна

5

9

Бекеша Ангеліна Василівна

4

10

Семенюк Марія Юріївна

4

11

Козак Вікторія Віталіївна

4

12

Мельник Вероніка Миколаївна

5

13

Домащук Вікторія Вікторівна

5

14

Жданюк Наталія Сергіївна

6

15

Близнюк Ірина Анатоліївна

4

16

Сенюк Аліна Володимирівна

5

17

Олійник Вікторія Вікторівна

5

18

Фурманець Люба Тарасівна

4

21

Мороз Ірина Борисівна

4

23

Сапожник Марія Миколаївна

8

24

Нінічук Дарія Сергіївна

не з’явився

25

Денисюк Валентина Миколаївна

4

26

Колтунович Наталія Юріївна

6

28

Клець Тетяна Петрівна

3

29

Швед Марія-Вікторія Володимирівна

6

спеціальність  «Сестринська справа» 2 група

біологія  (18.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

31

Маркєєва Юлія Анатоліївна

3

32

Рябова Ольга Вікторівна

4

33

Михайлюк Вероніка Андріївна

4

34

Половська Людмила Сергіївна

3

35

Левчук Аліна Володимирівна

3

37

Павлик Вероніка Віталіївна

4

38

Ковалець Олена Володимирівна

5

39

Сутулов Андрій Андрійович

4

41

Лудзяк Соломія Василівна

6

42

Косецька Юліанна Максимівна

4

43

Ушаньова Олександра Сергіївна

7

44

Томашук Юлія Андріївна

6

45

Мороз Василина Віталіївна

6

46

Вовк Тетяна Віталіївна

3

47

Кошіль Юлія Романівна

4

48

Суліковська Ганна Олександрівна

5

49

Пузьо Андрій Миколайович

не з’явився

50

Малесик Анастасія Павлівна

не з’явився

51

Веремчук Вікторія Вікторівна

4

52

Дричик Лілія Сергіївна

5

54

Зубрицька Анна Миколаївна

4

55

Димнич Катерина Олександрівна

5

56

Баранюк Марина Володимирівна

5

57

Овчарук Олена Олександрівна

5

58

Дьордяй Наталія Вікторівна

3

59

Наумчак Тамара Сергіївна

6

60

Ольшанікова Анна Олександрівна

4

спеціальність  «Лікувальна справа» 5 група

біологія (18.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

121

Папежук Ольга Андріївна

3

122

Кондратюк Олександра Антонівна

5

123

Корінчук Ірина Станіславівна

9

124

Кузьмич Іванна Володимирівна

6

125

Ляшук Олена Олександрівна

4

126

Барановська Ольга Володимирівна

3

127

Вакула Наталія Анатоліївна

5

128

Гайдучик Катерина Володимирівна

6

129

Антонюк Наталія Ігорівна

7

130

Жур Софія Олексіївна

4

131

Котлярчук Карина Олександрівна

5

132

Павловська Тетяна Володимирівна

7

133

Панасюк Олена Олегівна

4

134

Головенко Діана Петрівна

4

135

Калабський Андрій Миколайович

6

136

Миронюк Богдана Олександрівна

6

137

Калашнюк Ірина Анатоліївна

8

138

Сідельникова Олена Олегівна

8

139

Радіон Надія Олександрівна

4

140

Бородчук Наталія Олександрівна

8

141

Костюк Ірина Євгеніївна

4

142

Карпюк Олександра Андріївна

7

143

Демчук Ольга Степанівна

9

144

Хвесик Іванна Григорівна

8

145

Смійчик Богдан Олександрович

10

146

Медведюк Анна Ігорівна

6

147

Скібчик Галина Іванівна

4

148

Дерев’янчук Дмитро Васильович

4

149

Смірнова Анастасія Валеріївна

9

150

Бугайчук Вікторія Богданівна

3

спеціальність  «Лікувальна справа» 6 група

українська мова (18.07.2017р.) 

№ екзаменац. листа

П І П

Оцінка

(кількість балів)

151

Дейна Анна Сергіївна

6

152

Гей Вікторія Іванівна

8

153

Царук Дарина Сергіївна

7

154

Косарук Ірина Ігорівна

Не зявився

155

Магдисюк Олександр Віталійович

6

156

Маркелюк Галина Петрівна

5

157

Лясковецька Ольга Ігорівна

Не зявився

160

Бекеша Ангеліна Василівна

6

162

Капітула Юлія Вікторівна

7

163

Ядчук Ірина Григорівна

8

164

Голуб Катерина Олегівна

6

спеціальність  «Фармація» 4 група

хімія (18.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

91

Полицяк Карина Миколаївна

3

92

Євтушик Вікторія Валеріївна

5

93

Случик Вікторія Вячеславівна

4

94

Пшенюк Вікторія Петрівна

8

95

Романюк Тетяна Павлівна

не з’явився

96

Бирук Юлія Василівна

2

97

Соловйова Наталія Сергіївна

4

______________________________________

Результати вступних іспитів — 17.07.2017р.

спеціальність  «Лікувальна справа» 1 група

українська мова (17.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1

Кліменчук Ангеліна Андріївна

5

2

Галкіна Оксана Олександрівна

7

3

Сподар Вікторія Михайлівна

4

4

Топчевська Олександра Едуардівна

6

5

Ящук Марія Сергіївна

5

6

Денисевич Дмитро Ярославович

4

7

Мазяр Микита Сергійович

6

8

Кізюк Іванна Сергіївна

4

9

Мельник Олександр Миколайович

5

10

Смоленська Юлія Віталіївна

Не з’явився

11

Обозовський Дмитро Миколайович

Не з’явився

12

Коваль Аліна Ярославівна

4

13

Шульгач Валентина Олександрівна

4

14

Ткачик Богдан Миколайович

7

15

Євдокімова Вероніка Валентинівна

10

16

Семенюк Марія Юріївна

5

17

Меріда Орест Юрійович

7

18

Козак Вікторія Віталіївна

Не з’явився

19

Олексюк Орест Віталійович

6

20

Жданюк Наталія Сергіївна

6

21

Олійник Вікторія Вікторівна

5

22

Оліферук Аліна Сергіївна

5

23

Сенюк Аліна Володимирівна

6

24

Чужук Яна Валентинівна

4

25

Залевська Тетяна Володимирівна

4

26

Близнюк Ірина Анатоліївна

4

27

Мирончук Ангеліна Ігорівна

Не з’явився

28

Пилипчук Вікторія Володимирівна

10

29

Кальченя Василина Сергіївна

4

30

Власюк Наталія Вікторівна

4

спеціальність  «Лікувальна справа» 3 група

українська мова (17.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

61

Шевчук Юлія Романівна

6

62

Негель Ольга Валеріївна

7

63

Било Павло Ігорович

7

64

Костанда Назар Федорович

4

65

Винник Анна-Марія Ростиславівна

5

66

Бакунець Світлана Сергіївна

9

67

Коток Богдан Миколайович

6

68

Чубай Ольга Олександрівна

Не з’явився

69

Ковалець Олена Володимирівна

7

70

Кузнєцова Софія Русланівна

8

71

Коснюк Діана Анатоліївна

Не з’явився

72

Чуйкова Лія Андріївна

4

73

Сутулов Андрій Андрійович

5

74

ДемчукДіана Віталіївна

8

75

Лудзяк Соломія Василівна

5

76

Ляшук Анастасія Валеріївна

4

77

Захарчук Христина Миколаївна

6

78

Хом’як Марко Юрійович

6

79

Гемерлінг Богдана Миколаївна

7

80

Пахолюк Ангеліна Петрівна

Не з’явився

81

Процик Катерина Володимирівна

8

82

Мороз Василина Віталіївна

6

83

Шевчук Марія Іванівна

6

84

Афонікова Катерина Сергіївна

5

85

Ушаньова Олександра Сергіївна

6

86

Довганюк Соломія Миколаївна

6

87

Юсипчук Ірина Володимирівна

10

88

Поліщук Ангеліна Валентинівна

4

89

Панасюк Вікторія Романівна

6

90

Кулай Анастасія Олександрівна

5

спеціальність  «Сестринська справа» 4 група

біологія (17.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

91

Вишневська  Оксана Віталіївна

4

92

Созонюк Вікторія Олегівна

3

93

Мороз Іванна Олександрівна

4

94

Ланевич Анастасія Валеріївна

4

95

Корнилюк Ірина Олександрівна

4

96

Колб Вікторія Вікторівна

6

97

Чорна Олеся Петрівна

3

98

Оліферчук Анастасія Григорівна

5

99

Тарасюк Іван Юрійович

5

100

Сідун Софія Павлівна

7

101

Степанюк Марія Ігорівна

3

102

Голуб Катерина Олегівна

4

103

Головій Катерина Сергіївна

3

104

Ністрян Сніжана Ігорівна

3

_____________________________________

Результати вступних іспитів — 16.07.2017р.

спеціальність «Лікувальна справа» 2 група

біологія (16.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

31

Мороз Ганна Миколаївна

3

32

Смоляр Іванна Петрівна

Не зявився

33

Сус Емма Миколаївна

6

34

Оліферчук Анастасія Григорівна

5

35

Тарасюк Іван Юрійович

5

36

Філонець Андрій Андрійович

4

37

Тарасюк Вікторія Ярославівна

4

38

Гочачко Леонід Ігорович

4

39

Михайлюк Вероніка Андріївна

4

40

Федорчук Юлія Олегівна

5

41

Громик Аліна Вікторівна

4

42

Галівода Богдана Русланівна

2

43

Пилипчук Катерина Миколаївна

3

44

Притульська Інна Олександрівна

3

45

Сушицька Богдана Віталіївна

6

46

Смаль Світлана Віталіївна

7

47

Рихва Соломія Степанівна

6

48

Касянчук Данило Миколайович

4

49

Кузьмич Зоя Юріївна

5

50

Боярчук Дарина Василівна

7

51

Сергійчук Валерія Валентинівна

4

52

Велічко Вікторія Володимирівна

3

53

Приходько Софія Віталіївна

4

54

Гережун Максим Вікторович

Не зявився

55

Новосад Іванна Валеріївна

6

56

Тимощук Катерина Сергіївна

3

57

Сало Ангеліна Миколаївна

6

58

Самойлова Зоряна Сергіївна

5

59

Водько Євгеній Романович

6

60

Павлик Вероніка Віталіївна

3

спеціальність  «Лікувальна справа» 4 група

українська мова (16.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

91

Бончковський Віктор Миколайович

5

92

Суліковська Ганна Олександрівна

5

93

Чевжик Марія Григорівна

5

94

Кречик Оксана Анатоліївна

4

95

Піддубна Ольга Петрівна

5

96

Степанюк Марія Ігорівна

5

97

Пузьо Андрій Миколайович

8

98

Борис Софія Ярославівна

6

99

Малесик Анастасія Павлівна

6

100

Семенчук Вікторія Андріївна

6

101

Случик Марія Миколаївна

Не зявився

102

Хропот Анна Вікторівна

4

103

Павлюк Олександр Миколайович

8

104

Дмитрук Богдан Ігорович

5

105

Скуратов Олександр Андрійович

7

106

Майструк Тетяна Юріївна

4

107

Семенюк Марія Василівна

5

108

Карпук Тетяна Сергіївна

4

109

Зеленко Наталія Андріївна

7

110

Шмиговська Наталія Іванівна

7

111

Мирончук Тетяна Юріївна

4

112

Польчук Анастасія Володимирівна

5

113

Савчук  Інокентія Василівна

4

114

Сіжук Анастасія Василівна

5

115

Наумчак Тамара Сергіївна

Не зявився

116

Кобильчук Анна Олександрівна

5

117

Клямар Альона Русланівна

7

118

Мурава Артем Леонідович

9

119

Грушелевський Мирослав Андрійович

8

120

Карпук Анна Вадимівна

Не зявився

спеціальність  «Сестринська справа» 3 група

біологія (16.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

61

Гладич Марія Валеріївна

7

62

Петелька Соломія-Степанія Василівна

4

63

Куденчук Софія Юріївна

5

64

Полюшкевич Ілона Михайлівна

4

65

Гноянець Мирослава Олександрівна

6

66

Сцьольна Віта Василівна

6

67

Корінчук Ірина Станіславівна

не з’явився

68

Кузьмич Іванна Володимирівна

5

69

Костючик Емілія Олегівна

4

70

Воляник Анжеліка Павлівна

3

71

Котлярчук Карина Олександрівна

4

72

Самусь Катерина Ігорівна

6

73

Чижик Ірина Ярославівна

7

74

Швець Софія Олександрівна

5

75

Ульяшина Карина Вікторівна

не з’явився

76

Кунчикова Катерина Володимирівна

6

77

Загура Ірина Василівна

5

78

Бородчук Наталія Олександрівна

6

79

Рахімова Анастасія Петрівна

4

80

Зіва Тетяна Василівна

не з’явився

81

Аврамук Анастасія Сергіївна

5

82

Юмакаєва Вікторія Русланівна

7

83

Бортнік Тетяна Василівна

3

84

Дроздович Маша Володимирівна

5

85

Дейна Анна Сергіївна

3

86

Гречук Надія Василівна

4

87

Шозда Єлизавета Петрівна

6

88

Косарук Ірина Ігорівна

не з’явився

89

Демидчик Ірина Олександрівна

5

90

Нечипорук Юлія Степанівна

3

спеціальність  «Фармація» 1 група

хімія (16.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1

Бузінська Дарина Юріївна

8

2

Топчевська Олександра Едуардівна

5

3

Романюк Орися Валеріївна

7

4

Денисевич Дмитро Ярославович

4

5

Костюк Юлія Сергіївна

3

6

Русін Назар Ігорович

7

7

Сироватко Анна Вікторівна

4

8

Рожко Юлія Юріївна

7

9

Розмислович Владислава Іванівна

4

10

Шульгач Валентина Олександрівна

3

11

Ткачик Богдан Миколайович

не з’явився

12

Тарасюк Маргарита Сергіївна

4

13

Меркулова Марія Валеріївна

не з’явився

14

Ніщик Світлана Русланівна

8

15

Лавренчук Ніна Анатоліївна

7

16

Солонінко Софія Сергіївна

5

17

Давидочкіна Вікторія Вікторівна

3

18

Козак Вікторія Віталіївна

3

19

Мартинець Аліна Русланівна

6

20

Дудінська Анастасія Романівна

6

21

Мельничук Яна Дмитрівна

7

22

Баган Тетяна Іванівна

4

23

Качанюк Софія Павлівна

6

24

Фурманець Люба Тарасівна

5

25

Пузьо Андрій Миколайович

не з’явився

26

Пура Олена Степанівна

4

27

Сидорук Ангеліна Михайлівна

4

28

Трофимук Альона Олександрівна

3

29

Тимощук Анастасія Богданівна

4

30

Сільчук Марія Сергіївна

3

спеціальність  «Фармація» 2 група

українська мова (16.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

31

Рихва Соломія Степанівна

не з’явився

32

Кузьмич Софія Павлівна

8

33

Царук Христина Петрівна

7

34

Кузьмич Зоя Юріївна

5

35

Репетюк Ольга Володимирівна

4

36

Мартинюк Мар’яна Петрівна

не з’явився

37

Кушнірчук Тетяна Володимирівна

4

38

Пусяк Юлія Юріївна

5

39

Михайлюк Вероніка Андріївна

5

40

Басюк Валерія Володимирівна

не з’явився

41

Коменда Ярина Володимирівна

не з’явився

42

Било Павло Ігорович

5

43

Данилюк Ілля Максимович

7

44

Снитюк Іванна Олександрівна

6

45

Гончарук Софія Іванівна

7

46

Чухрій Анастасія Олексіївна

4

47

Гнатюк Роксолана Сергіївна

8

48

Тананайко Ірина Андріївна

7

49

Ляшук Анастасія Валеріївна

4

50

Захарчук Христина Миколаївна

7

51

Кравчук Катерина Олексіївна

4

52

Іванис Богдана Михайлівна

7

53

Віліщук Катерина Василівна

7

54

Пугач Ангеліна Іванівна

5

55

Відьмук Анна Вікторівна

4

56

Жук Вікторія Сергіївна

6

57

Калашнюк Ірина Анатоліївна

4

58

Кицун Анна Олегівна

7

59

Стецько Вікторія Сергіївна

9

60

Шпаковська Аліна Костянтинівна

7

спеціальність  «Фармація» 3 група

хімія (16.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

61

Зубрицька Анна Миколаївна

не з’явився 

62

Артисюк Юлія Олександрівна

6

63

Муц Олена Ігорівна

5

64

Градиська Ангеліна Ярославівна

7

65

Трибух Анастасія Романівна

6

66

Поручнік Вікторія Вадимівна

6

67

Шуганцева Анна Дмитрівна

4

68

Терещук Микола Михайлович

3

69

Муковоз Мар’яна Ігорівна

3

70

Чернюк Софія Валеріївна

4

71

Бартошик Ангеліна Іванівна

6

72

Бобко Ульяна Юріївна

7

73

Кононова Марина Анатоліївна

7

74

Худоба Софія Петрівна

3

75

Вакула Наталія Анатоліївна

3

76

Мирончук Людмила Михайлівна

7

77

Дудка Катерина Анатоліївна

6

78

Штик Зоряна Володимирівна

4

79

Грабаровська Аліна Сергіївна

5

80

Гайдучик Катерина Володимирівна

4

81

Біндас Юлія Сергіївна

4

82

Іпатюк Світлана Валеріївна

7

83

Семенчук Софія Володимирівна

3

84

Шліхта Марія Володимирівна

7

85

Супрунець Анастасія Олександрівна

4

86

Головей Іліна Василівна

7

87

Нечипоренко Анна Миколаївна

3

88

Винник Анна-Марія Ростиславівна

4

89

Кобильчук Анна Олександрівна

не з’явився

90

Дейна Анна Сергіївна

3

__________________________________

Результати вступних іспитів — 15.07.2017р.

спеціальність  «Сестринська справа» 1 група

біологія (15.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1

Кізюк Іванна Сергіївна

7

2

Ляшук Оксана Олександрівна

3

3

Пелих Вікторія Миколаївна

7

4

Коваль Аліна Ярославівна

не з’явився

5

Ткачик Богдан Миколайович

4

6

Тарасюк Маргарита Сергіївна

4

7

Вишняк Наталія Вікторівна

7

8

Пугач Катерина Василівна

5

9

Бекеша Ангеліна Василівна

4

10

Семенюк Марія Юріївна

5

11

Козак Вікторія Віталіївна

4

12

Мельник Вероніка Миколаївна

4

13

Домащук Вікторія Вікторівна

4

14

Жданюк Наталія Сергіївна

5

15

Близнюк Ірина Анатоліївна

5

16

Сенюк Аліна Володимирівна

5

17

Олійник Вікторія Вікторівна

5

18

Фурманець Люба Тарасівна

4

19

Мирончук Ангеліна Ігорівна

не з’явився

20

Оліферук Аліна Сергіївна

3

21

Мороз Ірина Борисівна

5

22

Чужук Яна Валентинівна

2

23

Сапожник Марія Миколаївна

7

24

Нінічук Дарія Сергіївна

4

25

Денисюк Валентина Миколаївна

4

26

Колтунович Наталія Юріївна

7

27

Сільчук Марія Сергіївна

3

28

Клець Тетяна Петрівна

4

29

Швед Марія-Вікторія Володимирівна

7

30

Велічко Вікторія Володимирівна

3

спеціальність  «Сестринська справа» 2 група

українська мова (15.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

31

Маркєєва Юлія Анатоліївна

4

32

Рябова Ольга Вікторівна

5

33

Михайлюк Вероніка Андріївна

4

34

Половська Людмила Сергіївна

4

35

Левчук Аліна Володимирівна

4

36

Островська Юлія Валеріївна

не з’явився

37

Павлик Вероніка Віталіївна

5

38

Ковалець Олена Володимирівна

6

39

Сутулов Андрій Андрійович

4

40

Грабарчук Адріана Миколаївна

не з’явився

41

Лудзяк Соломія Василівна

5

42

Косецька Юліанна Максимівна

4

43

Ушаньова Олександра Сергіївна

6

44

Томашук Юлія Андріївна

5

45

Мороз Василина Віталіївна

5

46

Вовк Тетяна Віталіївна

4

47

Кошіль Юлія Романівна

5

48

Суліковська Ганна Олександрівна

6

49

Пузьо Андрій Миколайович

4

50

Малесик Анастасія Павлівна

5

51

Веремчук Вікторія Вікторівна

5

52

Дричик Лілія Сергіївна

7

53

Случик Марія Миколаївна

не з’явився

54

Зубрицька Анна Миколаївна

4

55

Димнич Катерина Олександрівна

4

56

Баранюк Марина Володимирівна

5

57

Овчарук Олена Олександрівна

6

58

Дьордяй Наталія Вікторівна

5

59

Наумчак Тамара Сергіївна

6

60

Ольшанікова Анна Олександрівна

4

спеціальність  «Лікувальна справа» 5 група

українська мова (15.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

121

Папежук Ольга Андріївна

6

122

Кондратюк Олександра Антонівна

4

123

Корінчук Ірина Станіславівна

6

124

Кузьмич Іванна Володимирівна

5

125

Ляшук Олена Олександрівна

5

126

Барановська Ольга Володимирівна

6

127

Вакула Наталія Анатоліївна

6

128

Гайдучик Катерина Володимирівна

5

129

Антонюк Наталія Ігорівна

5

130

Жур Софія Олексіївна

5

131

Котлярчук Карина Олександрівна

5

132

Павловська Тетяна Володимирівна

6

133

Панасюк Олена Олегівна

5

134

Головенко Діана Петрівна

5

135

Калабський Андрій Миколайович

6

136

Миронюк Богдана Олександрівна

4

137

Калашнюк Ірина Анатоліївна

6

138

Сідельникова Олена Олегівна

6

139

Радіон Надія Олександрівна

6

140

Бородчук Наталія Олександрівна

5

141

Костюк Ірина Євгеніївна

6

142

Карпюк Олександра Андріївна

6

143

Демчук Ольга Степанівна

5

144

Хвесик Іванна Григорівна

6

145

Смійчик Богдан Олександрович

5

146

Медведюк Анна Ігорівна

5

147

Скібчик Галина Іванівна

5

148

Дерев’янчук Дмитро Васильович

4

149

Смірнова Анастасія Валеріївна

7

150

Бугайчук Вікторія Богданівна

5

спеціальність  «Лікувальна справа» 6 група

біологія (15.07.2017р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

151

Дейна Анна Сергіївна

4

152

Гей Вікторія Іванівна

4

153

Царук Дарина Сергіївна

4

154

Косарук Ірина Ігорівна

4

155

Магдисюк Олександр Віталійович

4

156

Маркелюк Галина Петрівна

4

157

Лясковецька Ольга Ігорівна

4

158

Киричук Юлія Олександрівна

2

159

Сільман Руслана Вікторівна

3

160

Бекеша Ангеліна Василівна

4

161

Тимощук Ольга Володимирівна

Не зявилась

162

Капітула Юлія Вікторівна

4

163

Ядчук Ірина Григорівна

6

164

Голуб Катерина Олегівна

4