Оголошення Всі оголошення

До дня захисника України

   Захист Вітчизни … Це особливо актуально, коли на теренах нашої держави триває неоголошена війна. Саме тому на передодні Дня захисника України у коледжі відбулася зустріч з бійцями роти особливого призначення поліції «Світязь». На запрошення керівника групи фм-21 Гальчун Н. П. поспілкуватися зі студентами прийшли Мельник Микола Васильович, командир взводу № 2 роти особливого призначення поліції «Світязь», старший лейтенант поліції, Зиза Сергій Анатолійович та Міщук Андрій Ярославович, старші інспектори цієї ж роти.

   Студенти групи фм-21, ф-21, ф-31 задавали гостям багато питань, що стосуються служби, перебування в зоні проведення АТО, їх ставлення до численних проблем сьогодення. Присутні вшанували хвилиною мовчання пам'ять Олександра Сивого, випускника коледжу, бійця роти спеціального призначення поліції «Світязь», який загинув під Іловайськом у 2014 році.

   Гості подарували книгу « Добробати. Історія подвигу батальйонів, що врятували Україну».

   На завершення зустрічі студенти щиро подякували бійцям за змістовну зустріч, привітали з прийдешнім святом та зробили колективне фото.