Оголошення Всі оголошення

 З 14 по 21 травня 2018 року в коледжі проводились Дні науки.Розпочалися заходи з науково -практичного семінару ,,Виховання здорового способу життя-запорука формування здорової нації,,

   Майстер-клас ,,У пошуках партнера своєї мрії ‚для студентів коледжу провела доцент кафедри практичної психології та безпеки життєдіяльності ,кандидат психологічних наук,Федоренко Р.П.

Виставка -огляд науково-методичної літератури викладачів коледжу

   Засідання гуртків,обговорення та узагальнення наукових досліджень студентів коледжу.

   Круглий стіл на тему,,Психологічне здоров`я особистості в сучасних умовах життя і праці‘‘,проводила кандидат психологічних наук,доцент кафедри практичної психології та безпеки життєдіяльності Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки.

   Світове кафе,,Яким має бути бути майбутнє української молоді ,що мешкає в ОТГ,в контексті євроінтеграції ,проводилось в центрі розвитку місцевого самоврядування.

   Лекція для керівників груп на тему,,Новітні наукові підходи до корекції девіантної поведінки студентської молоді ‚‘проводив доктор педагогічних наук, доцент кафедри педагогіки Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки ,Семенов О.С.

 8-10 листопада 2018 року на базі кафедри практичної та клінічної психології Східноєвропейського національного університету імені Лесі Українки наші студенти та викладачі взяли активну участь у 13 науково-практичному семінарі "Актуальні проблеми практичної та клінічної психології". У рамках семінару запланована робота пленарного засідання, майстер-класів.

   Учасники семінару відвідали майстер-класи з арт-терапії, ізо-терапії та клієнт-центрованої терапії.

Х Міжнародна науково-практична конференція Х Міжнародна науково-практична конференція "Психологічні основи здоров'я, освіти, науки та самореалізації особистості"

   10 грудня 2018 р відбулось засідання Наукового товариства на тему:,,Науково -дослідницька діяльність студентів.Категоріальний апарат наукового дослідження.‘‘Мотиваційний майстер-клас для працівників коледжу,,Колодязь бажань‘‘від кандидата психологічних наук,Магдисюк Л.І,доцент кафедри практичної та клінічної психологіі СНУ імені Лесі Українки.

11 грудня 2018р студентським Науковим товариством відбувся благодійний майстер-клас,,Новорічне диво‘‘,подарунки для діток Героїв Небесної Сотні.

 Участь студентів та викладачів в науково-практичному семінарі:,,Медичні стандарти лікування внутрішніх хвороб у клінічній практиці сімейного лікаря‘‘,що відбувся 21 лютого 2019 р.

1 березня 2019 р.взяли участь в роботі 3 Всеукраїнської студентської науково-практичної конференції ,,Волинська весна:перші паростки науки‘‘в Луцькому педагогічному коледжі

15 березня 2019 р.взяли активну участь в 12 Міжнародній студентській науковій конференції ,,Молодь як стратегічний потенціал розбудови національної економіки,яка відбулась у коледжі технологій ,бізнесу та права СНУ імені Лесі Українки.

З 18 по 21 березня 2019 р. у рамках Всесвітнього тижню мозку проведено ряд заходів у співорганізаціі з кафедрою фізіології людини і тварини та кафедрою практичної та клінічної психологіі.