Оголошення
  • 10 Липня 2019

    ЕЛЕКТРОННА АДРЕСА ДЛЯ ЗВЕРНЕНЬ

          vstup.lbmk@gmail.com

  • 01 Липня 2019

  • 27 Березня 2018

Всі оголошення

Результати вступних іспитів

Результати вступних іспитів

спеціальність  «Сестринська справа» 1 група

українська мова (17.07.2019р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1

Яйченя Єлизавета Володимирівна

5

2

Гаврилюк Дарина Дмитрівна

5

3

Філіпчук Наталія Василівна

5

4

Болткова Вікторія Олегівна

5

5

Кушнір Надія Русланівна

4

6

Лебедь Анна Богданівна

5

7

Мельник Надія Миколаївна

5

8

Приступа Катерина Миколаївна

6

9

Іванкевич Андріана Сергіївна

4

10

Гурба Дарина Віталіївна

4

11

Здрок Софія Анатоліївна

5

12

Демчук Ангеліна Сергіївна

5

13

Огороднічук Марія Володимирівна

7

14

Федончук Катерина Сергіївна

6

15

Михайлевська Олена Василівна

5

16

Польчик Юля Юріївна

4

17

Сушкова Каріна Олександрівна

4

18

Комариця Анастасія Тарасівна

5

19

Кургалюк Катерина Олександрівна

4

20

Хвищук Катерина Володимирівна

6

21

Перебойчук Анастасія Михайлівна

4

22

Бодун Софія Олександрівна

6

24

Пілярська Анастасія Сергіївна

4

26

Кулик Катерина Русланівна

4

27

Савіцька Валентина Петрівна

5

28

Назарчук Ліана Андріївна

4

29

Петрук Іван Павлович

4

30

Леус Діана Віталіївна

6

Результати вступних екзаменів

спеціальність  «Сестринська справа» 2 група

українська мова (17.07.2019р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

31

Панасюк Анна Леонідівна

7

33

Мельник Арсен Анатолійович

5

34

Буханцова Зоя Петрівна

5

35

Голосай Наталія Валеріївна

6

36

Душак Оксана Святославівна

7

37

Тарасюк Богдан Русланович

6

38

Ушарук Ірина Василівна

5

39

Оніщук Світлана Сергіївна

5

40

Климець Юлія Михайлівна

5

41

Гапонюк Вікторія Юріївна

7

42

Михалюк Вікторія Сергіївна

4

43

Савчук Яна Вікторівна

6

44

Басюк Галина Мирославівна

6

45

Оласюк Анна Валентинівна

7

46

Кузніцова Софія Олександрівна

6

47

Волох Крістіна Анатоліївна

6

48

Басюк Мілана Володимирівна

5

49

Басюк Олександра Володимирівна

5

50

Дильдіна Анна Андріївна

7

52

Гіль Катерина Русланівна

6

53

Іванська Соломія Романівна

4

54

Матусевич Анжела Віталіївна

не зяв.

56

Снітка Надія Андріївна

5

58

Саютіна Вікторія Олегівна

6

59

Фіщук Анастасія Анатоліївна

6

60

Устимчук Вікторія Петрівна

6

Результати вступних екзаменів

спеціальність  «Сестринська справа» 3 група

українська мова (17.07.2019р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

61

Булейко Марія Іванівна

5

62

Дудар Анастасія-Вікторія Олександрівна

6

63

Пшонюк Катерина Вікторівна

6

64

Левчук Лариса Олександрівна

5

65

Бабій Катерина Назарівна

6

66

Волкова Марія Юріївна

4

67

Алексеєва Дарина Русланівна

6

68

Дубровська Катерина Віталіївна

5

70

Ошурко Анна Володимирівна

5

71

Богданович Вікторія Віталіївна

6

72

Лотиш Світлана Ігорівна

6

73

Черех Тетяна Анатоліївна

5

74

Бруцька Марія Олександрівна

6

75

Скиба Тарас Валерійович

5

76

Потапчук Тетяна Юріївна

5

________________________________

Результати вступних іспитів

спеціальність  «Лікувальна справа» 1 група

біологія (17.07.2019р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1

Бугайчук Інна Леонідівна

6

2

Гаврилюк Дарина Дмитрівна

6

3

Філіпчук Наталія Василівна

5

4

Єгорова Аміна Андріївна

5

5

Кушнір Надія Русланівна

5

6

Болткова Вікторія Олегівна

5

7

Мельник Надія Миколаївна

5

8

Іванкевич Андріана Сергіївна

4

9

Лебедь Анна Богданівна

4

10

Клявзунік Ольга Ростиславівна

5

11

Гурба Дарина Віталіївна

5

12

Вільчинська Єлизавета Павлівна

6

13

Михайлевська Олена Василівна

5

14

Здрок Софія Анатоліївна

5

15

Огороднічук Марія Володимирівна

6

16

Демчук Ангеліна Сергіївна

5

17

Мельник Арсен Анатолійович

4

18

Федончук Катерина Сергіївна

5

19

Рибачук Назар Юрійович

5

20

Бурін Максим Андрійович

6

21

Москвич Евеліна Вікторівна

8

22

Польчик Юля Юріївна

4

23

Шільберг Марія Віталіївна

7

24

Сушкова Каріна Олександрівна

5

25

Кургалюк Катерина Олександрівна

5

27

Хвищук Катерина Володимирівна

6

28

Комариця Анастасія Тарасівна

6

30

Соколовська Маргарита Петрівна

5

Результати вступних іспитів

спеціальність  «Лікувальна справа» 2 група

біологія (17.07.2019р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

31

Панасюк Анна Леонідівна

5

33

Грабовська Анастасія Анатоліївна

5

36

Кривоший Людмила Миколаївна

6

37

Зеленська Діана Сергіївна

5

38

Дубай Юлія Андріївна

5

39

Танюк Валентин Вікторович

5

40

Кадира Софія Володимирівна

6

41

Усата Богдана Петрівна

4

43

Слодзік Вікторія Валентинівна

5

46

Харчук Максим Павлович

7

47

Буханцова Зоя Петрівна

4

48

Душак Оксана Святославівна

5

49

Тарасюк Богдан Русланович

6

50

Оніщук Світлана Сергіївна

5

51

Ушарук Ірина Василівна

5

52

Михалюк Вікторія Сергіївна

5

53

Саско Юлія Миколаївна

5

54

Христецька Ріта Андріївна

не зяв.

55

Гапонюк Дарина Віталіївна

5

56

Оласюк Анна Валентинівна

5

57

Басюк Галина Мирославівна

6

58

Волох Крістіна Анатоліївна

4

59

Дильдіна Анна Андріївна

6

60

Остапчук Іванна Миколаївна

5

Результати вступних іспитів

спеціальність  «Лікувальна справа» 3 група

біологія (17.07.2019р.) 

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

61

Самчик Марія Юріївна

5

62 

Чирська Ірина Юріївна

5

63 

Митюк Вікторія Василівна

6

64 

Борисюк Анна Олексіївна

6

65 

Шепеля Захар Олександрович

5

66 

Білас Олена Романівна

5

67 

Приступа Катерина Миколаївна

4

68 

Лотиш Світлана Ігорівна

8

69 

Онищенко Ольга Віталіївна

6

70 

Дядяніна Анастасія Миколаївна

4

71 

Янчук Єлизавета Юріївна

8

72 

Подворна Мілана Олександрівна

7

73 

Булейко Марія Іванівна

5

74 

Хомич Юлія Володимирівна

6

75 

Кулик Катерина Русланівна

6

76 

Яницький Олександр Петрович

6

77 

Стаднюк Максим Володимирович

6

78 

Дячук Ілля Юрійович

7

79 

Волкова Марія Юріївна

5

80 

Стецюк Христина Богданівна

6

81 

Приходько Вікторія Ярославівна

6

82 

Жук Анна Марія Володимирівна

7

83 

Вакулюк Катерина Ростиславівна

5

84 

Крачунова Софія Володимирівна

5

85 

Дудар Анастасія-Вікторія Олександрівна

7

86 

Пшонюк Катерина Вікторівна

5

87 

Бабій Катерина Назарівна

5

88 

Здріль Анжела Володимирівна

5

89 

Левчук Лариса Олександрівна

6

90 

Назарчук Ліана Андріївна

5

__________________________________________

Результати вступних іспитів

спеціальність  «Лікувальна справа» 4 група

біологія (15.07.2019р.)

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

91

Снітка Надія Андріївна

5

2.

92

Ошурко Анна Володимирівна

5

3.

93

Важатка Ірина Сергіївна

4

4.

94

Богданович Вікторія Віталіївна

6

5.

95

Гіль Катерина Русланівна

5

6.

96

Ольшевська Неоніла Андріївна

6

7.

97

Киричук Діана Сергіївна

5

8.

98

Пастушенко Тетяна Юріївна

6

9.

99

Черех Тетяна Анатоліївна

5

10.

100

Козачок Софія Володимирівна

4

11.

101

Балик Вероніка Олександрівна

7

12.

102

Боснюк Софія Вікторівна

7

13.

103

Тавт Юлія Євгеніївна

4

14.

104

Боровських Денис Сергійович

7

15.

105

Мадей Юлія Володимирівна

5

16.

106

Мазелюк Лілія Петрівна

4

 

Результати вступних іспитів

спеціальність  «Фармація» 1 група

українська мова (15.07.2019р.)

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

1

Купіч Ірина Вікторівна

6

2.

2

Бугайчук Зоряна Валентинівна

не зяв.

3.

3

Демянчук Дарія Михайлівна

4

4.

4

Мартинюк Анастасія Вячеславівна

5

5.

5

Клявзунік Ольга Ростиславівна

не зяв.

6.

6

Дорощук Яна Олександрівна

7

7.

7

Пікара Мар`яна Валеріївна

6

8.

8

Шільберг Марія Віталіївна

7

9.

9

Зинюк Олена Миколаївна

7

10.

10

Оконь Тетяна Антонівна

5

11.

11

Шугалевич Богдана Анатоліївна

не зяв.

12.

12

Миронюк Катерина Петрівна

не зяв.

13.

13

Савіцька Валентина Петрівна

5

14.

14

Чайка Олена Вадимівна

5

15.

15

Семенюк Карина Володимирівна

5

16.

16

Білас Олена Романівна

6

17.

17

Дубай Юлія Андріївна

не зяв.

18.

18

Ванкевич Богдана Петрівна

5

19.

19

Харко Мирослава Мирославівна

6

20.

20

Горковчук Тавіта-Вікторія Русланівна

4

21.

21

Гінчук Анастасія Анатоліївна

не зяв.

22.

22

Сліпчук Мирослава Валеріївна

5

23.

23

Горошко Юлія Олександрівна

6

24.

24

Душак Оксана Святославівна

не зяв.

25.

25

Бідзюра Марина Олексіївна

не зяв.

26.

26

Пархомук Альона Вячеславівна

не зяв.

27.

27

Боярчук Марічка Олександрівна

не зяв.

28.

28

Гапонюк Вікторія Юріївна

6

29.

29

Полінкевич Анна Вікторівна

6

30.

30

Савчук Яна Вікторівна

5

 

 Результати вступних іспитів

спеціальність  «Фармація» 2 група

українська мова (15.07.2019р.)

  

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

31

Ващишин Вікторія Юріївна

5

2.

32

Громик Романа Сергіївна

4

3.

33

Наливайко Катерина Русланівна

5

4.

34

Подворна Мілана Олександрівна

не зяв.

5.

35

Голуб Юлія Андріївна

2

6.

36

Баліта Христина Володимирівна

7

7.

37

Михалюк Дарина Юріївна

4

8.

38

Килюшик Тетяна Олександрівна

5

9.

39

Галян Ірина Святославівна

не зяв.

10.

40

Дубровська Катерина Віталіївна

4

11.

41

Кузьмич Ілона Миколаївна

не зяв.

12.

42

Ткачук Анна Василівна

5

13.

43

Янченкова Дарина Сергіївна

не зяв.

 

  

   Результати вступних іспитів

спеціальність  «Лікувальна справа» 1 група

українська мова (14.07.2019р.)

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

1

Бугайчук Інна Леонідівна

4

2.

2

Гаврилюк Дарина Дмитрівна

5

3.

3

Філіпчук Наталія Василівна

6

4.

4

Єгорова Аміна Андріївна

6

5.

5

Кушнір Надія Русланівна

5

6.

6

Болткова Вікторія Олегівна

5

7.

7

Мельник Надія Миколаївна

5

8.

8

Іванкевич Андріана Сергіївна

5

9.

9

Лебедь Анна Богданівна

5

10.

10

Клявзунік Ольга Ростиславівна

4

11.

11

Гурба Дарина Віталіївна

4

12.

12

Вільчинська Єлизавета Павлівна

4

13.

13

Михайлевська Олена Василівна

5

14.

14

Здрок Софія Анатоліївна

6

15.

15

Огороднічук Марія Володимирівна

6

16.

16

Демчук Ангеліна Сергіївна

5

17.

17

Мельник Арсен Анатолійович

5

18.

18

Федончук Катерина Сергіївна

6

19.

19

Рибачук Назар Юрійович

5

20.

20

Бурін Максим Андрійович

5

21.

21

Москвич Евеліна Вікторівна

6

22.

22

Польчик Юля Юріївна

5

23.

23

Шільберг Марія Віталіївна

6

24.

24

Сушкова Каріна Олександрівна

4

25.

25

Кургалюк Катерина Олександрівна

4

26.

26

Зинюк Олена Миколаївна

не зяв.

27.

27

Хвищук Катерина Володимирівна

5

28.

28

Комариця Анастасія Тарасівна

6

29.

29

Шугалевич Богдана Анатоліївна

не зяв.

30.

30

Соколовська Маргарита Петрівна

6

 

  Результати вступних іспитів

спеціальність  «Лікувальна справа» 2 група

українська мова (14.07.2019р.)

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

31

Панасюк Анна Леонідівна

5

2.

32

Шубич Діана Олегівна

не зяв.

3.

33

Грабовська Анастасія Анатоліївна

4

4.

34

Миронюк Катерина Петрівна

не зяв.

5.

35

Голосай Наталія Валеріївна

не зяв.

6.

36

Кривоший Людмила Миколаївна

7

7.

37

Зеленська Діана Сергіївна

7

8.

38

Дубай Юлія Андріївна

4

9.

39

Танюк Валентин Вікторович

4

10.

40

Кадира Софія Володимирівна

4

11.

41

Усата Богдана Петрівна

5

12.

42

Петрук Іван Павлович

не зяв.

13.

43

Слодзік Вікторія Валентинівна

6

14.

44

Гінчук Анастасія Анатоліївна

не зяв.

15.

45

Бондаренко Василина Василівна

не зяв.

16.

46

Харчук Максим Павлович

4

17.

47

Буханцова Зоя Петрівна

5

18.

48

Душак Оксана Святославівна

6

19.

49

Тарасюк Богдан Русланович

6

20.

50

Оніщук Світлана Сергіївна

4

21.

51

Ушарук Ірина Василівна

5

22.

52

Михалюк Вікторія Сергіївна

4

23.

53

Саско Юлія Миколаївна

4

24.

54

Христецька Ріта Андріївна

5

25.

55

Гапонюк Дарина Віталіївна

5

26.

56

Оласюк Анна Валентинівна

6

27.

57

Басюк Галина Мирославівна

5

28.

58

Волох Крістіна Анатоліївна

5

29.

59

Дильдіна Анна Андріївна

6

30.

60

Остапчук Іванна Миколаївна

4

 

 

Результати вступних іспитів

спеціальність  «Лікувальна справа» 3 група

українська мова (14.07.2019р.)

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

61

Самчик Марія Юріївна

5

2.

62

Чирська Ірина Юріївна

4

3.

63

Митюк Вікторія Василівна

6

4.

64

Борисюк Анна Олексіївна

5

5.

65

Шепеля Захар Олександрович

8

6.

66

Білас Олена Романівна

5

7.

67

Приступа Катерина Миколаївна

5

8.

68

Лотиш Світлана Ігорівна

5

9.

69

Онищенко Ольга Віталіївна

4

10.

70

Дядяніна Анастасія Миколаївна

5

11.

71

Янчук Єлизавета Юріївна

7

12.

72

Подворна Мілана Олександрівна

6

13.

73

Булейко Марія Іванівна

4

14.

74

Хомич Юлія Володимирівна

4

15.

75

Кулик Катерина Русланівна

5

16.

76

Яницький Олександр Петрович

4

17.

77

Стаднюк Максим Володимирович

4

18.

78

Дячук Ілля Юрійович

5

19.

79

Волкова Марія Юріївна

5

20.

80

Стецюк Христина Богданівна

8

21.

81

Приходько Вікторія Ярославівна

6

22.

82

Жук Анна Марія Володимирівна

7

23.

83

Вакулюк Катерина Ростиславівна

4

24.

84

Крачунова Софія Володимирівна

4

25.

85

Дудар Анастасія-Вікторія Олександрівна

5

26.

86

Пшонюк Катерина Вікторівна

4

27.

87

Бабій Катерина Назарівна

6

28.

88

Здріль Анжела Володимирівна

6

29.

89

Левчук Лариса Олександрівна

4

30.

90

Назарчук Ліана Андріївна

4

 

Результати вступних іспитів

спеціальність  «Сестринська справа» 1 група

біологія (14.07.2019р.)

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

1

Яйченя Єлизавета Володимирівна

5

2.

2

Гаврилюк Дарина Дмитрівна

4

3.

3

Філіпчук Наталія Василівна

4

4.

4

Болткова Вікторія Олегівна

5

5.

5

Кушнір Надія Русланівна

5

6.

6

Лебедь Анна Богданівна

6

7.

7

Мельник Надія Миколаївна

5

8.

8

Приступа Катерина Миколаївна

6

9.

9

Іванкевич Андріана Сергіївна

4

10.

10

Гурба Дарина Віталіївна

6

11.

11

Здрок Софія Анатоліївна

5

12.

12

Демчук Ангеліна Сергіївна

5

13.

13

Огороднічук Марія Володимирівна

6

14.

14

Федончук Катерина Сергіївна

5

15.

15

Михайлевська Олена Василівна

6

16.

16

Польчик Юля Юріївна

4

17.

17

Сушкова Каріна Олександрівна

7

18.

18

Комариця Анастасія Тарасівна

4

19.

19

Кургалюк Катерина Олександрівна

6

20.

20

Хвищук Катерина Володимирівна

7

21.

21

Перебойчук Анастасія Михайлівна

4

22.

22

Бодун Софія Олександрівна

6

23.

23

Шубич Діана Олегівна

не зяв.

24.

24

Пілярська Анастасія Сергіївна

4

25.

25

Грабовська Анастасія Анатоліївна

не зяв.

26.

26

Кулик Катерина Русланівна

5

27.

27

Савіцька Валентина Петрівна

5

28.

28

Назарчук Ліана Андріївна

4

29.

29

Петрук Іван Павлович

5

30.

30

Леус Діана Віталіївна

6

 

Результати вступних екзаменів

спеціальність  «Сестринська справа» 2 група

біологія (14.07.2019р.)

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

31

Панасюк Анна Леонідівна

5

2.

32

Бондаренко Василина Василівна

не зяв.

3.

33

Мельник Арсен Анатолійович

4

4.

34

Буханцова Зоя Петрівна

4

5.

35

Голосай Наталія Валеріївна

5

6.

36

Душак Оксана Святославівна

4

7.

37

Тарасюк Богдан Русланович

4

8.

38

Ушарук Ірина Василівна

5

9.

39

Оніщук Світлана Сергіївна

4

10.

40

Климець Юлія Михайлівна

5

11.

41

Гапонюк Вікторія Юріївна

4

12.

42

Михалюк Вікторія Сергіївна

4

13.

43

Савчук Яна Вікторівна

4

14.

44

Басюк Галина Мирославівна

5

15.

45

Оласюк Анна Валентинівна

4

16.

46

Кузніцова Софія Олександрівна

6

17.

47

Волох Крістіна Анатоліївна

4

18.

48

Басюк Мілана Володимирівна

4

19.

49

Басюк Олександра Володимирівна

4

20.

50

Дильдіна Анна Андріївна

6

21.

51

Остапчук Іванна Миколаївна

не зяв.

22.

52

Гіль Катерина Русланівна

5

23.

53

Іванська Соломія Романівна

8

24.

54

Матусевич Анжела Віталіївна

4

25.

55

Мельничук Валентина Олександрівна

не зяв.

26.

56

Снітка Надія Андріївна

5

27.

57

Штик Дарина Миколаївна

не зяв.

28.

58

Саютіна Вікторія Олегівна

4

29.

59

Фіщук Анастасія Анатоліївна

5

30.

60

Устимчук Вікторія Петрівна

4

 

 

Результати вступних екзаменів

спеціальність  «Сестринська справа» 3 група

біологія (14.07.2019р.)

№ з/п

особової справи

П І П

Оцінка

(кількість балів)

1.

61

Булейко Марія Іванівна

4

2.

62

Дудар Анастасія-Вікторія Олександрівна

7

3.

63

Пшонюк Катерина Вікторівна

6

4.

64

Левчук Лариса Олександрівна

5

5.

65

Бабій Катерина Назарівна

5

6.

66

Волкова Марія Юріївна

6

7.

67

Алексеєва Дарина Русланівна

6

8.

68

Дубровська Катерина Віталіївна

5

9.

69

Миронюк Катерина Петрівна

не зяв.

10.

70

Ошурко Анна Володимирівна

5

11.

71

Богданович Вікторія Віталіївна

7

12.

72

Лотиш Світлана Ігорівна

8

13.

73

Черех Тетяна Анатоліївна

5

14.

74

Бруцька Марія Олександрівна

7

15.

75

Скиба Тарас Валерійович

6

16.

76

Потапчук Тетяна Юріївна

7