Оголошення Всі оголошення

Методичне об’єднання керівників груп

 

  Голова методичного об’єднання керівників груп – Нечипорук Валентина Миколаївна, викладач природничо-наукових дисциплін, спеціаліст вищої категорії.

   В основу роботи методичного об’єднання керівників груп закладено Концепцію національного виховання студентської молоді, яка є складовою частиною системи національного виховання громадянина України.

   Головною метою виховання студентської молоді керівники груп вважають формування свідомого громадянина-патріота Української держави, представника української медичної еліти, який має бути висококваліфікованим, конкурентоспроможним, ініціативним спеціалістом-медиком зі стійкими моральними і правовими засадами.

 До складу методичного об’єднання керівників груп входить 23 досвідчених педагогів та медиків, які у своїй роботі з молоддю пріоритетними якостями вважають національну гідність, громадянську відповідальність, духовність, милосердя, співчуття, любов до обраної професії.

   Робота методичного об’єднання здійснюється відповідно до плану роботи.

   На засіданні методичного об’єднання обговорюються проблеми навчально-виховної діяльності, над якими працює колектив Луцького базового медичного коледжу.

   На засіданнях методичного об’єднання розглядаються такі питання:

- Національно-патріотичне виховання як пріоритетний напрямок виховної роботи.

- Удосконалення виховної роботи відповідно до Концепції національного виховання студентської молоді.

- Вибір методів виховання як ефективного засобу формування загальнолюдських цінностей.

- Формування здорового способу життя як основа виховної роботи у медичному коледжі.

- Основи профілактики вживання наркотичних речовин, алкоголю, тютюнопаління серед студентської молоді.

- Роль керівника групи у формування духовного потенціалу студентської групи.

   Методичне об’єднання практикує використання різних форм: семінарів, конференцій, диспутів, круглих столів з метою обміну досвідом роботи з питань виховання студентської молоді.

   На засідання запрошуються представники адміністрації коледжу, психолог, юрист, представники студентського самоврядування.

   З метою підвищення успішності та запобігання правопорушень, покращення морально-психологічного клімату у студентських колективах, формування здорового способу життя проводяться спільні засідання керівників груп, ради з профілактики правопорушень та органів студентського самоврядування.

   Керівникам груп надається методична допомога у плануванні виховної роботи, розробленні рекомендацій щодо формування студентського колективу, рекомендацій по проведенню батьківських зборів у новонабраних групах.

   У роботі зі студентською молоддю значна увага приділяється здоров’ю студентів і тому однією з проблем, над якою працюють викладачі коледжу, є формування здорового способу життя як основи виховання соціально-активного громадянина.

   Для проведення більш ефективної роботи з цього напрямку в бібліотеці коледжу створено каталог відеоматеріалів з питань профілактики СНІДу, тютюнопаління, наркоманії, алкоголізму, який включає рекламні профілактично-просвітницькі ролики, електронний посібник-енциклопедію «Школа проти СНІДу» та відеофільми, адже сучасний медик – здоровий медик. 

   

Матеріали, доступні до перегляду:

План роботи МОКГ 2019-2020 н.р.

План засідань МОКГ 2019-2020 н.р.

Роль народних традицій у вихованні сучасного молодого покоління

Роль академічної групи у соціалізації першокурсників

Правове виховання студентської молоді

Підвищення рівня

Національно – патріотичне виховання

Краєзнавчий конкурс

Анкета щодо визначення рівня національної свідомості

  Початок краєзнавчої екскурсії в групі Ф-41: прогулянка архітектурним комплексом історії Луцького братства, вулицями старого міста, огляд експозиції музею. Студенти прослухали цікаву розповідь про історію Хрестовоздвиженської церкви – головного храму Луцького братства, пам’ятки архітектури національного значення.

 До святкування 100-річчя з дня народження В. О. Сухомлинського

  За підтримки кафедри педагогіки і психології ВІППО для методичного об«єднання керівників груп Луцького базового медичного коледжу 7 листопада 2018 року проведено семінар з творчого використання педагогічної спадщини В. О. Сухомлинського для студентів в освітньому процесі цього навчального закладу.

  Лазько А. М., заступник директора коледжу з гуманітарної освіти та виховання, у вступному слові звернула увагу присутніх на потребу сьогодення щодо використання педагогічного доробку всесвітньо відомого гуманіста В. О. Сухомлинського у виховній роботі зі студентами. Україна потребує достойного громадянина і патріота, а це одне з основних завдань роботи з молоддю в аспекті реформування освітньої галузі.

  Луцюк А. М., кандидат педагогічних наук, доцент, завідувач кафедри, запропонував розглянути проблему «Актуальність творчої спадщини В. О. Сухомлинського». У виступі були наведені біографічні дані педагога-гуманіста, проаналізовано драматичну історію видання книги «Серце віддаю дітям», рекомендовано форми і методи використання його досвіду в роботі зі студентами, представлені практичні матеріали реалізації здобутків українського Добротворця у Китаї.

Роль народних традицій у вихованні сучасного молодого покоління 

   21 березня  2019 року в коледжі відбулося методичне об’єднання керівників груп. Слухалося  питання «Роль народних традицій у вихованні сучасного молодого покоління» - доповідач Світлана Степанівна Драбант, викладач  української мови та літератури. Родзинкою цього засідання став майстер-клас з писанкарства, проведений майстринею Софією Пасюк, яка ознайомила керівників груп з особливостями українського писанкарства. Кожен викладач мав можливість створити свою неповторну писанку в традиційних волинських мотивах.

            

Подорож до Карпат

   Впродовж трьох днів (5 -7 жовтня 2018 року) студенти груп Ф -30, Ф – 31 , Фм – 31, Ф - 41 разом із керівниками груп Гальчун Н.П., Драбант С.С., Лук’янчук С.М., Приступою Л.В. насолоджувалися красою карпатських краєвидів. Термальні купальні в Берегово, прогулянки біля озера Синевир та водоспаду Шипіт додали позитиву й задоволення. Студенти прослухали цікаві оповіді про історію фортеці кохання – Чинадіївського замку Сент-Міклош, оглянули експозицію автентичних експонатів історико-краєзнавчого музею, із захопленням поринули в середньовічну атмосферу в Замку Паланок в Мукачево. Це були незабутні дні, наповнені яскравими емоціями та щирістю студентської дружби, ароматом осінньої природи та смачних карпатських страв.

Фото екскурсії

                                       ДО ДНЯ ЗАХИСНИКА ВІТЧИЗНИ

   Традиційно свято Покрови Пресвятої Богородиці вважається Днем українського козацтва, тобто Днем захисників української землі.

   З цієї нагоди 11 жовтня на запрошення Гальчун Н.П. зі студентами груп Фм-31,Ф-40 зустрівся Ігор Крохмаль, старший лейтенант поліції, старший інспектор спецпідрозділу особливого призначення «Світязь» ГУ НП у Волинській області.

   Ігор Крохмаль став до лав добровольчого підрозділу у серпні 2014 р. Він учасник подій під Вуглегірськом, учасник АТО, тепер ООС. Боєць постійно їздить на ротації у зону проведення бойових дій.

   На початку зустрічі всі присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять Олександра Сивого, випускника коледжу, фельдшера підрозділу «Світязь», який віддав своє життя під час трагічних подій у серпні 2014 р. біля Іловайська.

   Далі відбувалася невимушена розмова студентів з бойовим офіцером, який розповів про будні  та труднощі несення військової служби, поділився спогадами. Ігор Крохмаль наголосив студентам на важливості того факту, що вони мають велике щастя жити під мирним небом, за спокійних та безпечних обставин отримувати знання.

   Запам’яталося студентам загострене почуття патріотизму,  яким були пронизані всі розповіді гостя.

   Насамкінець студенти щиро привітали бійця спецпідрозділу «Світязь» з Днем захисника Вітчизни та подякували за надзвичайно цікаву зустріч.

 Насамкінець студенти щиро привітали бійця спецпідрозділу «Світязь» з Днем захисника Вітчизни та подякували за надзвичайно цікаву зустріч.

      

Засідання методичного об'єднання керівників груп

  16 жовтня 2019 року в коледжі відбувся круглий стіл методичного об'єднання керівників груп спільно з предметною (цикловою) комісією гуманітарних, соціально-економічних і загальноосвітніх дисциплін. З питання «Проблеми формування правової культури студентської молоді» виступила головний спеціаліст зв'зків з громадськістю Головного територіального управління юстиції у Волинській області Богдана Довгополова-Савотюк, яка була запрошена на засідання.

  Питання про правову культуру студентів постає у зв'зку з необхідністю виховання громадян у дусі активної участі у формуванні правової держави і законослухняності, профілактики правопорушень, які скоюються на грунті правового нігілізму, цинізму та аморальності.

  У процесі обговорення було виокремлено основні проблеми формування правової культури студентів, до яких віднесено відсутність системного розгляду проблем правової культури, правової свідомості, правової етики, недостатня правова інформованість студентів.

  Було виділено основні завдання та напрями правового виховання студентів у подальшій роботі керівників груп: підвищення рівня загальної моральності студентів через проведення бесід, зустрічей студентів зі спеціалістами управління юстиції у Волинській області, формування свідомого ставлення до своїх прав і обов'язків перед суспільством і державою та виховання глибокої поваги до законів і правил людського співжиття.

https://www.volyn.com.ua/news/138045-u-lutsku-vykladacham-rozpovily-pro-domashnie-nasylstvo